1. اسکرچ کارت رمزدار:

(print variable information card)

ممکن است هدف شما از چاپ اسکرچ کارت رمزدار ارائه تخفیف به مشتری، برگذاری کمپین تبلیغاتی، قرعه کشی، فعال سازی محصولات و هر چیز دیگه ای باشه که در انتهای این فرآیند شما اطلاعات زیادی از مشتریانتون کسب می کنید.

اسکرچ کارت رمزدار

نمونه  اسکرچ کارت رمزدار

مراحل تولید اسکرچ کارت رمزدار:
ابتدا طرح کارت توسط شما یا تیم حرفه ای ما که تخصص طراحی چاپ کارت رمزدار و طراحی چاپ کارت قرعه کشی است انجام میشود. پس از طراحی کارت اسکرچ روکش مناسب توسط شما انتخاب میشود.

راهنمای انتخاب روکش اسکرچ کارت رمزدار :

1-کارت رمزدار گلاسه بدون روکش
2-کارت رمزدار سلفون مات و براق
3-کارت رمزدار لمینت مات و براق
4-کارت رمزدار PVC 760/500/300 

انتخاب لیبل اسکرچ برای اسکرچ کارت رمزدار و کارت قرعه کشی :

برای تعیین سایز لیبل اسکرچ(Scratch Off Labels)یا همان پوشش امنیتی که جهت مخفی سازی اطلاعات متغیر  استفاده میشود.با توجه به تعداد کاراکترهای کد رمز(اطلاعات متغیر)این همسانسازی طول کاراکتر و طول سایز لیبل اسکرچ انجام میشود که سایزهای رایج لیبل اسکرچ در صفحه لیبل اسکرچ در سایت قابل انتخاب و مشاهده است.

 

 

کارت رمزدار گلاسه بدون روکش :

در واقع کارت بدون روکش است و چاپ روی کاغذ گلاسه 300 گرم یا

گرماژ اختصاصی شما چاپ میشود.وپس از برش دایکات یا لتر پرس

کارت اسکرچ آماده برای پرینت اطلاعات متغیر و الصاق لیبل اسکرچ انجام میشود.

کارت رمزدار سلفون مات وبراق :

این نوع روکش پس از چاپ افست طرح شما روی کاغذ گلاسه چاپ شده انجام میشود.و سلفون مات و براق باتوجه به سفارش شما در خط تولیدبا دستگاههای تمام اتوماتیک و به صورت حرارت مستقیم به سطح کارت چسبانده میشود و به کارت رمزدار چاپ شده استحکام و زیبایی میبخشد.

اطلاعات متغیر(کد و اسکرچ) :

که همان کد قرعه کشی یا کد تخفیف یا کد رمز فعالسازی یا اپل ایدی است

که برای چاپ کارت قرعه کشی و چاپ کارت تخفیف یا چاپ کارت اپل آیدیی

یا کارت رمزدار استفاده میشود.که باید یک کد 8 الی 10 رقمی رندوم و غیر تکراری و یا

همراه با سریال باشد که در یک فایل اکسل و در ستون زیر هم با فرمت xlsx آماده شده باشد.

کارت رمزدار لمینت مات وبراق :

نمونه میشه گفت روکش طلق لمینت بهترین روکش مدنظر برای چاپ کارت رمزدار است که میشه استفاده کرد هملنطور که بیش ترین کارت ویزهای تولیده شده در بازار با جنس لمینت براق هست.با توجه به استحکام عالی طلق لمینت که به کارت شما میدهد.از نظر ظاهری هم ضخامت مناسب و هم باتوجه به براق بودن طلق لمینت براق به رنگ های چاپ شده هم کیفیت و زنده بودن رنگ هارو میدهد

چاپ کارت رمزدار PVC:

اما قطعا بهترین جذابترین کارتهای اسکرچ تولید شده در بازار متعلق به کارتهای اسکرچ pvc است که باتوجه به چاپ اختصاصی و صرف زمان و دقت بیشتری که تولید میشود قطعا بهترین کیفیت کارتهای اسکرچ تولید شده در بازار را در اختیار دارد.این جنس را اگر بخوایم به صورت شفاهی راجب این جنس بگوییم.

کارتهای اسکرچ pvc در 3 ضخامت 760 میکرون و 500 میکرون و 300 میکرون میشه نام برد که ضخامت کارت رمزدار pvc 760 میکرون دقیقا مطابق کارتهای بانکی هست.

در مورد کارتهای اسکرچ pvc 500 میکرون که به عنوان چاپ کارت قرعه کشی هم زیاد استفاده میشود که با توجه به ارازن بودن نسبت به 760 میکرون و با توجه به قیمت تمام شده محصولی ارزنده هست.

Ball-Shaped
Table Night Lamp.

wood-gallery-placeholder-5

$250.00

Home Flower
Plant Glass Vase.

wood-gallery-placeholder-5

$250.00