چاپ کارت قرعه کشی

چاپ کارت قرعه کشی-چاپ لیبل قرعه کشی چاپ کارت قرعه کشی-چاپ لیبل قرعه کشی

اسکرچ کنید!

افزایش فروش محصولات و خدمات با چاپ کارت و لیبل قرعه کشی

تبلیغاتی موثر جهت کسب بیشتر سهم بازار محصولات مورد نظر

کارت قرعه کشی شرکت محترم امو
کارت قرعه کشی شرکت محترم امو
افزایش فروش محصول

فروش محصول خودتون رو در کمترین زمان با چاپ کارت قرعه کشی چندین برابر کنید

همه دوست دارند دارند که برنده شوند، بنابراین جای تعجب نیست که همواره کارت قرعه کشی و کارت دارای اسکرچ، تبلیغاتی عالی جهت مشوق فروش محصول هستند.


اگر به دنبال ایجاد فروش و درآمد بیشتر از تبلیغاتی هستید که قبلا اجرا کرده اید، به چاپ کارت اسکرچ فکر کنید.

لیبل قرعه کشی

چاپ لیبل قرعه کشی به معنای چاپ لیبل ‌هایی است که بر روی آن‌ها اعداد تصادفی یا کدهای منحصر به فرد چاپ می شود و بعد از آن لیبل اسکرچ به روی کدها الصاق می شود. این لیبل ‌ها معمولاً در فعالیت‌های قرعه کشی، مسابقات و جوایز تجاری استفاده می‌شوند. هر شخصی که یک برچسب قرعه کشی دریافت کند، ممکن است با وارد کردن شماره یا کد موجود بر روی لیبل، به جایزه یا تخفیف مورد نظر دست یابد. این لیبل‌ها معمولاً با استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال یا چاپ افست تولید می‌شوند و می‌توانند دارای طرح، لوگو و اطلاعات دلخواه شرکت یا برند باشند.

چاپ برچسب قرعه کشی معمولا به روی دو جنس لیبل کاغذی، و لیبل پی وی سی طراحی و چاپ می شوند

چاپ کارت قرعه کشی-چاپ لیبل قرعه کشی
طراحی

کارت قرعه کشی متناسب با کسب و کار شماچاپ اسکرچ کارت ارتباط مداوم و مستمر مشتریان با محصول و برند شماست. چاپ اسکرچ و ارسال به تمام شهر های بزرگ ایران،چاپ لیبل اسکرچ و...


ما برای ایجاد نیازهای متنوع مشتریان، به ایجاد چاپ اسکرچ کارت دارای اسکرچ با بالاترین کیفیت پرداخته ایم.


تیم ما برای طراحی و چاپ کارت های اسکرچ متناسب با تجارت شما همکاری خواهد کرد.کارت قرعه کشی شرکت محترم دامستوس
کارت قرعه کشی شرکت محترم دامستوس
چاپ کارت قرعه کشی هوم

لیبل قرعه کشی

لیبل های قرعه کشی هم به صورت افست و هم به صورت فلکسو قابلیت اینو دارند که چاپ بشن اما هر کدوم از این چاپ ها ویژگی خاص خودش را دارد.

لیبل های قرعه کشی بعد از چاپ و بعداز اینکه قالب زده بشن به صورت تک لاین آماده چاپ اطلاعات متغیرکد قرعه کشی،کد تخفیف،و... می شوند که بلا فاصله بعد از چاپ کد لیبل اسکرچ به روی کد الصاق می شوند.لیبل های قرعه کشی چاپ شده هم به صورت الصاق ماشینی و هم به صورت الصاق دستی قابل انجام هست.

رول های لیبل قرعه کشی با توجه به نیاز مشتری در اندازه(قطر های دلخواه ) و تعداد دلخواه تولید و رول می شوند.

انواع قیمت چاپ کارت قرعه کشی

چاپ کارت قرعه کشی با روکش سلفون که مقاومت در برابر پاره شدن  را بالا می برد و زیبایی خاصی به کارت می بخشد.در دو نوع سلفون مات و سلفون براق می توان چاپ کرد.

چاپ کارت اسکرچ با روکش لمینیت که استحکام خوبی روی کارت ایجاد می کند و ماندگاری کارت را بسیار بالا می برد.لمینیت هم به دو نوع لمینیت مات و لمینیت براق تقسیم می شود.

 

کارت اسکرچ pvc که مشابه کارت های بانکی است که هم استحکام بالایی دارد نسبت به کارتهای دیگر و هم قیمت به نسبت بالاتری و زمانی از آن استفاده می شود که کارت باید مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار بگیرد

 

 

 
 
 

چاپ لیبل(برچسب) قرعه کشی

چاپ لیبل قرعه کشی:

لیبل قرعه کشی برچسبی است که مناسب چسباندن آن مستقیم روی محصول و یا روی بسته بندی می باشد.

 

به طور کلی اگر بخواهیم مقایسه کنیم جنس های مورد نظر برای چاپ برچسب قرعه کشی با جنس کاغذی گلاسه باتوجه به گران بودن متریال لیبل پی وی سی بسیار مناسب می باشد برای مشتریانی که دنبال تیراژ های  بالا می باشد.لیبل قرعه کشی با جنس کاغذی گلاسه مناسب می باشد.البته مقاومت و ماندگاری لیبل پی وی سی  نسبت به کاغذی که قیمت بالاتری دارد بسیار بیشتر از لیبل با جنس کاغذ گلاسه می باشد.لیبل های پی وی سی پاره نمی شود و در هرشرایطی مقاومت و استحام خودشو حفظ خواهد کرد.لیبل های کاغذی روی هر سطحی که چسبیده بشن موقع بلند شدن پاره خواهند شد.لیبل کاغذی گلاسه تولید شده قابلیت استفاده از روکش سلفون مات و براق برای افزایش مقاومت و ماندگاری پیشنهاد میشود.

انواع جنس لیبل قرعه کشی:

برای چاپ لیبل قرعه کشی شما می توانید از  محصولا زیر استفاده کنید

چاپ لیبل قرعه کشی کاغذی گلاسه

چاپ لیبل قرعه کشی  پی وی سی

چاپ لیبل قرعه کشی کاغذی گلاسه با روکش سلفون مات

چاپ لیبل قرعه کشی کاغذی گلاسه با روکش سلفون براق

انواع سایز لیبل قرعه کشی:

برای چاپ لیبل قرعه کشی با توجه به تیراژ شما سایزهای مورد نظر که از نظر
اقتصادی به صرفه است و کمترین میزان هدر رفت و پرتی کاغذ را دارد محاسبه می شود و قیمت آن اعلام
خواهد شد.و در صورتی که شما نیازمند چاپ لیبل قرعه کشی هستید اما تیراژ شما کم است با توجه به اینکه تیراژ کم می باشد و امکان فرم بندی شیت اختصاصی برای شما امکان پذیر نمی باشد باید از سایز های
چاپ عمومی استفاده کنید.سایز های لیبل قرعه کشی عمومی 82*45 میلیمتر می باشد که بدون قالب و لبه های آن به صورت دورصاف می باشد .

لیبل قرعه کشی دارای تیغ امنیتی:

مشتریانی که به دنبال لیبل،برچسب قرعه کشی هستند که به روی بسته بندی محصول الصاق کنند و زمانی که کاربر بخواهد لیبل را باز کنید یا بلند کنند این برچسب قرعه کشی مخدوش و پاره

،جدا خواهد شد.این محصول مناسب برای تیراژ های بالا که چاپ اختصاصی دارند مناسب می باشد.شما می توانید با درخواست برچسب های قرعه کشی که دارای تیغ امنیتی هستند از این محصولات استفاده نمایید.

چاپ لیبل قرعه کشی

چاپ لیبل قرعه کشی با قالب خاص:

برای مشتریانی که نیاز مند به استفاده از قالب های خاصی هستند که که لیبل قرعه کشی آنها دارای طرح و قالب تیغ خاص می باشند مانند(دایره،مربع،مثلث،و…) می توان از  این قالب ها استفاده کرد که به صورت نیم تیغ شده آماده و تولید خواهد شد و در اختیار شما قرار  خواهد گرفت.

قیمت چاپ لیبل قرعه کشی:

قیمت این نوع لیبل با بررسی و مشخص شدن عواملی چون تیراژچاپ،سایز چاپ لیبل،داشتن قالب،تعداد کد و اسکرچ و… محاسبه می شود.جهت مشاوره با کارشناسان و استعلام قیمت چاپ برچسب قرعه کشی لطفا با ما در ارتباط باشید.

مراحل تولید برچسب قرعه کشی:

1-ابتدا فایل طراحی باید آماده شود که یک رو باید طراحی آن انجام شود

2-بررسی و چک کردن فایل ارسالی شما (بررسی  قواعد چاپ افست و دیجیتال)

3-باتوجه به تیراژ چاپ شما در یکی از فرم های عمومی یا اختصاصی فرم بندی می شود

4-چاپ لیبل به روی جنس و محصول خواسته شده(لیبل گلاسه کاغذی،لیبل پی وی سی )

5-باتوجه به جنس و نوع محصول یا روکش لیبل انجام می شود و یاکد قرعه کشی  انجام خواهدشد و یا روکش سلفون روی لیبل با جنس گلاسه کاغذی الصاق خواهد شد.

6-با توجه به سایز و طراحی که مشتری درخواست کرده برای برش ارسال خواهد شد

7-چاپ الصاق لیبل اسکرچ به روی کدهای قرعه کشی که به روی لیبل قرعه کشی چاپ شده است انجام خواهد شد

8-پایان کار و بسته بندی انجام خواهد شد و سفارش شما آماده تحویل می باشد

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۵ رای